TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede dag van de World Cup komen de sprinters op het ijs van de Olympic Oval voor de 500 meter. Na de eerste wereldbekerwedstrijden op de laaglandbanen van Stavanger en Heerenveen, is het nu de beurt aan de snellere, hooggelegen baan in Calgary.
De ogen van het thuispubliek zijn ongetwijfeld gericht op Laurent Dubreuil. De Canadees klokte vorig jaar 33,77. Dit was niet alleen een baanrecord, maar ook een verbetering van het veertien jaar oude nationaal record van schaatsgrootheid Jeremy Wotherspoon. Dubreuil is ook nu de man in vorm; in Stavanger werd hij tweede op de 500 meter en in Heerenveen pakte hij het goud.
Op deze tweede dag rijden de mannen ook de 5 kilometer. Voor de vrouwen staan de 1500 meter en ploegenachtervolging op het programma.
'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'
15:15De makers van Het Jaar van Fortuyn komen met een nieuwe dramaserie
14:12Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars