TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede dag van de World Cup komen de sprinters op het ijs van de Olympic Oval voor de 500 meter. Na de eerste wereldbekerwedstrijden op de laaglandbanen van Stavanger en Heerenveen, is het nu de beurt aan de snellere, hooggelegen baan in Calgary.
De ogen van het thuispubliek zijn ongetwijfeld gericht op Laurent Dubreuil. De Canadees klokte vorig jaar 33,77. Dit was niet alleen een baanrecord, maar ook een verbetering van het veertien jaar oude nationaal record van schaatsgrootheid Jeremy Wotherspoon. Dubreuil is ook nu de man in vorm; in Stavanger werd hij tweede op de 500 meter en in Heerenveen pakte hij het goud.
Op deze tweede dag rijden de mannen ook de 5 kilometer. Voor de vrouwen staan de 1500 meter en ploegenachtervolging op het programma.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)
11:09Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma