TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste Wereldbekerwedstrijd in de Noorse stad Stavanger is dit weekend Thialf in Heerenveen aan de beurt. Het driedaagse evenement opent vrijdagavond spectaculair met de massastart en de 1000 meter voor zowel mannen als vrouwen.
De editie van vorig jaar in Heerenveen was een waar Nederlands feestje. Op de 1000 meter bij de mannen bestond het podium volledig uit landgenoten, met Kjeld Nuis, Thomas Krol en Hein Otterspeer. Bij de massastart wist Jorrit Bergsma brons te veroveren.
Op hetzelfde onderdeel bij de vrouwen waren goud en zilver voor Irene Schouten en Marijke Groenewoud. Op de 1000 meter bij de vrouwen is nog wel enige winst te behalen: daar wist Nederland vorig jaar geen eremetaal te winnen.
GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest
20:17Antoin Peeters verklaart lange afwezigheid: 'Ik heb een hypofysetumor'
14:27De Bondgenoten start donderdag op een ander tijdstip en dit is waarom