TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste Wereldbekerwedstrijden in het Noorse Stavanger komt de internationale schaatstop dit weekend samen in Heerenveen. In IJsstadion Thialf is dag 2 aangebroken. De vrouwen komen uit op de 1500 meter en de ploegenachtervolging, de mannen moeten aan de bak op de 500 meter en de 5 kilometer.
Deze laatste afstand was lange tijd het domein van Nils van der Poel, maar gelukkig voor de Nederlandse heren is de Zweed met Nederlandse roots afgezwaaid. Hij zal dus niet zijn titel op de 5 kilometer verdedigen.
Ook de nummer drie van vorig jaar, de tot Canadees genaturaliseerde Ted-Jan Bloemen, ontbreekt. De in Leiderdorp geboren schaatser blijft in Canada omdat zijn vrouw op het punt van bevallen staat. Voor een man als Patrick Roest liggen er dus kansen.
Partnerbijdrage
Tom Egbers geniet van nieuwe tv-rol: 'Nu moet ik ergens iets van vinden'
16:17Reünie A.S.S. - Anti Survival Show: bekijk de eerste beelden
16:16Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juni
14:29Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?