TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste Wereldbekerwedstrijden in het Noorse Stavanger komt de internationale schaatstop dit weekend samen in Heerenveen. In IJsstadion Thialf is dag 2 aangebroken. De vrouwen komen uit op de 1500 meter en de ploegenachtervolging, de mannen moeten aan de bak op de 500 meter en de 5 kilometer.
Deze laatste afstand was lange tijd het domein van Nils van der Poel, maar gelukkig voor de Nederlandse heren is de Zweed met Nederlandse roots afgezwaaid. Hij zal dus niet zijn titel op de 5 kilometer verdedigen.
Ook de nummer drie van vorig jaar, de tot Canadees genaturaliseerde Ted-Jan Bloemen, ontbreekt. De in Leiderdorp geboren schaatser blijft in Canada omdat zijn vrouw op het punt van bevallen staat. Voor een man als Patrick Roest liggen er dus kansen.
Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?