TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste Wereldbekerwedstrijden in het Noorse Stavanger komt de internationale schaatstop dit weekend samen in Heerenveen. In IJsstadion Thialf is dag 2 aangebroken. De vrouwen komen uit op de 1500 meter en de ploegenachtervolging, de mannen moeten aan de bak op de 500 meter en de 5 kilometer.
Deze laatste afstand was lange tijd het domein van Nils van der Poel, maar gelukkig voor de Nederlandse heren is de Zweed met Nederlandse roots afgezwaaid. Hij zal dus niet zijn titel op de 5 kilometer verdedigen.
Ook de nummer drie van vorig jaar, de tot Canadees genaturaliseerde Ted-Jan Bloemen, ontbreekt. De in Leiderdorp geboren schaatser blijft in Canada omdat zijn vrouw op het punt van bevallen staat. Voor een man als Patrick Roest liggen er dus kansen.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan