TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het sprintgeweld van de vrouwen op zaterdag is het nu aan de mannen op de korte afstanden. In Salt Lake City rijden ze de tweede 500 meter en de 1000 meter.
Op die laatste afstand liet Hein Otterspeer tijdens de eerste wereldbekerwedstrijd in Tomaszów Mazowiecki zien dat hij in uitstekende vorm verkeert. De routinier versloeg alle concurrenten. “Het hele seizoen gaat het al lekker op de 1000 meter en ik borduur gewoon voort op die vorm. Ik ben blij dat ik weer op het hoogste treetje sta”, zei Otterspeer tegen Schaatsen.nl.
De Nederlanders heersten sowieso op de kilometer: Thomas Krol en Kjeld Nuis complementeerden het podium. De vrouwen focussen zich op de massastart en de 1500 meter. De mannen rijden op deze laatste dag ook nog de ploegenachtervolging.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky