TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het sprintgeweld van de vrouwen op zaterdag is het nu aan de mannen op de korte afstanden. In Salt Lake City rijden ze de tweede 500 meter en de 1000 meter.
Op die laatste afstand liet Hein Otterspeer tijdens de eerste wereldbekerwedstrijd in Tomaszów Mazowiecki zien dat hij in uitstekende vorm verkeert. De routinier versloeg alle concurrenten. “Het hele seizoen gaat het al lekker op de 1000 meter en ik borduur gewoon voort op die vorm. Ik ben blij dat ik weer op het hoogste treetje sta”, zei Otterspeer tegen Schaatsen.nl.
De Nederlanders heersten sowieso op de kilometer: Thomas Krol en Kjeld Nuis complementeerden het podium. De vrouwen focussen zich op de massastart en de 1500 meter. De mannen rijden op deze laatste dag ook nog de ploegenachtervolging.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight