TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het sprintgeweld van de vrouwen op zaterdag is het nu aan de mannen op de korte afstanden. In Salt Lake City rijden ze de tweede 500 meter en de 1000 meter.
Op die laatste afstand liet Hein Otterspeer tijdens de eerste wereldbekerwedstrijd in Tomaszów Mazowiecki zien dat hij in uitstekende vorm verkeert. De routinier versloeg alle concurrenten. “Het hele seizoen gaat het al lekker op de 1000 meter en ik borduur gewoon voort op die vorm. Ik ben blij dat ik weer op het hoogste treetje sta”, zei Otterspeer tegen Schaatsen.nl.
De Nederlanders heersten sowieso op de kilometer: Thomas Krol en Kjeld Nuis complementeerden het podium. De vrouwen focussen zich op de massastart en de 1500 meter. De mannen rijden op deze laatste dag ook nog de ploegenachtervolging.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026