TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een spannende dag voor Jutta Leerdam.
Bij het WK Afstanden in Calgary verdedigt zij haar titel op de 1000 meter. Tot voor kort verscheen zij zelfverzekerd aan de start van haar favoriete afstand, maar de laatste weken overheerst de twijfel. Dit heeft alles te maken met een enkelblessure, die haar de ene dag meer parten speelt dan de andere. Als de enkel het houdt, moet Leerdam in staat zijn Kimi Goetz en Miho Takagi te verslaan en haar titel te prolongeren.
Iemand die zonder twijfel aan de start van de 1000 meter zal staan is Jordan Stolz. De Amerikaan reed drie weken geleden een fenomenaal wereldrecord en het moet wel raar lopen wil hij in Calgary niet het goud pakken. Al zullen Jenning de Boo, Tim Prins en Kjeld Nuis proberen daar een stokje voor te steken.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4