TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede dag van de WK Afstanden in Calgary begint zowel voor de mannen als de vrouwen met de ploegenachtervolging. Nederlandse schaatsers zijn op veel afstanden dominant, dit onderdeel vormt een uitzondering op die regel. Zijn het niet de transponders die voor opschudding zorgen, dan is het wel geharrewar over de opstelling.
Als alles in Calgary wél naar wens verloopt, maakt Nederland zowel bij de mannen als de vrouwen kans op goud. Dat geldt in mindere mate voor de afstand daarna: de 500 meter. Al liet Femke Kok vorig jaar zien dat op de sprint alles mogelijk is toen zij verrassend de titel pakte. Kan ze dit nog eens? Jenning de Boo maakt zijn debuut op de WK Afstanden. Voor goud moet hij in ieder geval sneller zijn dan de ongenaakbare Jordan Stolz.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story