TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vier dagen lang kleurt Thialf oranje. De ijshal in Heerenveen is namelijk het decor van de belangrijkste wedstrijd van het schaatsseizoen: de WK afstanden.
De vrouwen openen het toernooi met de titelstrijd op de 3000 meter. Het publiek kan meteen als één man achter Oranje gaan staan, want Irene Schouten, Joy Beune en Antoinette Rijpma-de Jong verschijnen aan de start. Alle drie gaan ze voor goud, maar de concurrentie is groot. Met name de Noorse Ragne Wiklund rijdt dit seizoen sterk.
Vervolgens komen de mannen op het ijs voor de 5000 meter. De in uitstekende vorm verkerende Patrick Roest won nog nooit een individuele medaille bij de WK afstanden en hij is erop gebrand daar dit jaar verandering in te brengen.
De eerste schaatsdag eindigt met de teamsprints.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?