TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse schaatsers die zich eind oktober plaatsten voor de wereldbekerwedstrijden zijn dit weekend in Obihiro om zich te meten met de internationale top.
Op de tweede wedstrijddag schaatsen de mannen onder meer de 500 en 5000 meter. Waar de Nederlanders op de 5000 meter al tijden een belangrijke rol spelen, is dat op de sprintafstand wel anders. Tijdens de laatste WK afstanden in maart van dit jaar eindigde geen enkele Nederlandse man op het podium. De Amerikaan Jordan Stolz was toen de grote man: hij pakte goud op de 500, 1000 en 1500 meter.
De vrouwen rijden onder meer de 1000 meter, de discipline waarin Jutta Leerdam tijdens de WK afstanden de macht greep. Antoinette Rijpma-de Jong pakte toen zilver, het brons was voor Miho Takagi.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?