TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jenning de Boo is de verrassing van dit schaatsseizoen. De negentienjarige sprinter van Team Reggeborgh is bezig aan zijn eerste jaar als fulltime langebaanschaatser. Rustig wennen en rondrijden in de schaduw van ervaren ploeggenoten als Kjeld Nuis en Patrick Roest is er niet bij, want De Boo pakte meteen twee Nederlandse titels.
Dat bleken geen toevalstreffers: in januari liet hij zich in Heerenveen kronen tot Europees kampioen op de 500 meter. De Boo is dus ook iemand om rekening mee te houden bij de WK afstanden over twee weken in Calgary. Bij de wereldbekerwedstrijden in Québec kan de debutant zich vandaag alvast meten met de wereldtop op de 500 meter. Daarna krijgt het publiek de teamsprint (v), de 1500 meter (m en v) en de massastart (m) te zien.
De World Cup in Quebec vindt plaats van vrijdag 2 t/m zondag 4 februari. Op 3 februari zie je de wedstrijden vanaf 20:23 uur op NPO3.
Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'