TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jenning de Boo is de verrassing van dit schaatsseizoen. De negentienjarige sprinter van Team Reggeborgh is bezig aan zijn eerste jaar als fulltime langebaanschaatser. Rustig wennen en rondrijden in de schaduw van ervaren ploeggenoten als Kjeld Nuis en Patrick Roest is er niet bij, want De Boo pakte meteen twee Nederlandse titels.
Dat bleken geen toevalstreffers: in januari liet hij zich in Heerenveen kronen tot Europees kampioen op de 500 meter. De Boo is dus ook iemand om rekening mee te houden bij de WK afstanden over twee weken in Calgary. Bij de wereldbekerwedstrijden in Québec kan de debutant zich vandaag alvast meten met de wereldtop op de 500 meter. Daarna krijgt het publiek de teamsprint (v), de 1500 meter (m en v) en de massastart (m) te zien.
De World Cup in Quebec vindt plaats van vrijdag 2 t/m zondag 4 februari. Op 3 februari zie je de wedstrijden vanaf 20:23 uur op NPO3.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire