TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jenning de Boo is de verrassing van dit schaatsseizoen. De negentienjarige sprinter van Team Reggeborgh is bezig aan zijn eerste jaar als fulltime langebaanschaatser. Rustig wennen en rondrijden in de schaduw van ervaren ploeggenoten als Kjeld Nuis en Patrick Roest is er niet bij, want De Boo pakte meteen twee Nederlandse titels.
Dat bleken geen toevalstreffers: in januari liet hij zich in Heerenveen kronen tot Europees kampioen op de 500 meter. De Boo is dus ook iemand om rekening mee te houden bij de WK afstanden over twee weken in Calgary. Bij de wereldbekerwedstrijden in Québec kan de debutant zich vandaag alvast meten met de wereldtop op de 500 meter. Daarna krijgt het publiek de teamsprint (v), de 1500 meter (m en v) en de massastart (m) te zien.
De World Cup in Quebec vindt plaats van vrijdag 2 t/m zondag 4 februari. Op 3 februari zie je de wedstrijden vanaf 20:23 uur op NPO3.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026