TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jenning de Boo is de verrassing van dit schaatsseizoen. De negentienjarige sprinter van Team Reggeborgh is bezig aan zijn eerste jaar als fulltime langebaanschaatser. Rustig wennen en rondrijden in de schaduw van ervaren ploeggenoten als Kjeld Nuis en Patrick Roest is er niet bij, want De Boo pakte meteen twee Nederlandse titels.
Dat bleken geen toevalstreffers: in januari liet hij zich in Heerenveen kronen tot Europees kampioen op de 500 meter. De Boo is dus ook iemand om rekening mee te houden bij de WK afstanden over twee weken in Calgary. Bij de wereldbekerwedstrijden in Québec kan de debutant zich vandaag alvast meten met de wereldtop op de 500 meter. Daarna krijgt het publiek de teamsprint (v), de 1500 meter (m en v) en de massastart (m) te zien.
De World Cup in Quebec vindt plaats van vrijdag 2 t/m zondag 4 februari. Op 3 februari zie je de wedstrijden vanaf 20:23 uur op NPO3.
Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free
15:41Grey's Anatomy kondigt 23ste! seizoen aan