TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De wereldbekerwedstrijden schaatsen staan komend weekend in Tomaszów Mazowiecki (Polen) op het programma. Uiteraard is er een Nederlandse delegatie aanwezig, alhoewel er ook veel grote namen ontbreken.
Kjeld Nuis was de enige die eind oktober een ticket wist te veroveren voor de 1000 meter, alleen was hij genoodzaakt zich een dag van te voren af te melden wegens ziekte.
Grote namen als Thomas Krol, Kai Verbij en Hein Otterspeer ontbreken op de 1000 meter bij wereldbekerwedstrijden in Tomaszów Mazowiecki. Het zijn jongens als Tim Prins, Tijmen Snel en Jenning de Boo die we in actie gaan zien tijdens deze rit.
De schaatsers van Jumbo-Visma slaan de wedstrijden in Polen over. De ploeg van trainer Jac Orie heeft ervoor gekozen om naar het Italiaanse Collalbo af te reizen voor een trainingskamp. Zo zien we topfavoriet Jutta Leerdam, Antonette Rijpma-de Jong en Thomas Krol ook niet terug dit weekend.
Verder staan op deze eerste dag de massastart voor mannen en de 500 en 3000 meter voor vrouwen op het programma.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026