TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is al sinds mensenheugenis een echte nieuwjaarsdagstraditie: met een lauwe oliebol en een glas halfdode champagne binnen handbereik kijken hele volksstammen naar het Skispringen Garmisch Partenkirchen. Maar dit jaar ziet dat er wel wat anders uit. Onder aan de schans staat geen menigte fans hun helden aan te moedigen. Dat kan vanwege de pandemie niet. Het virus heeft ook zijn sporen al nagelaten bij de deelnemende teams.
Begin december was er bijvoorbeeld al een grote uitbraak bij de Oostenrijkse ploeg. Onder anderen Stefan Kraft en Michael Hayböck testten positief. Het is dus nog maar afwachten wie er allemaal op de schans verschijnen. Wel in vorm tijdens de eerste wedstrijden waren de Duitser Markus Eisenbichler en de Noor Halver Egner Granerud.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'