TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het tennistoernooi ABN AMRO Open in Rotterdam is toe aan de halve finales. Het publiek in Ahoy ziet ongetwijfeld grote namen in actie.
Toernooidirecteur Richard Krajicek is er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal wereldtoppers naar de havenstad te halen, onder wie de Rus Andrej Roebljov, de Deen Holger Rune en het Poolse servicekanon Hubert Hurkacz. Ook de Nederlanders Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor kregen een uitnodiging.
Toch is de grootste publiekstrekker de finalist van vorig jaar: Jannik Sinner. De Italiaanse nummer 4 van de wereld is dit jaar uitstekend gestart, want vorige maand won hij in Melbourne de Australian Open. Sinner is het dus aan zijn stand verplicht in Rotterdam in ieder geval de halve finales te halen.
De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd