TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het tennistoernooi ABN AMRO Open in Rotterdam is toe aan de halve finales. Het publiek in Ahoy ziet ongetwijfeld grote namen in actie.
Toernooidirecteur Richard Krajicek is er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal wereldtoppers naar de havenstad te halen, onder wie de Rus Andrej Roebljov, de Deen Holger Rune en het Poolse servicekanon Hubert Hurkacz. Ook de Nederlanders Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor kregen een uitnodiging.
Toch is de grootste publiekstrekker de finalist van vorig jaar: Jannik Sinner. De Italiaanse nummer 4 van de wereld is dit jaar uitstekend gestart, want vorige maand won hij in Melbourne de Australian Open. Sinner is het dus aan zijn stand verplicht in Rotterdam in ieder geval de halve finales te halen.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom