TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het tennistoernooi ABN AMRO Open in Rotterdam is toe aan de halve finales. Het publiek in Ahoy ziet ongetwijfeld grote namen in actie.
Toernooidirecteur Richard Krajicek is er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal wereldtoppers naar de havenstad te halen, onder wie de Rus Andrej Roebljov, de Deen Holger Rune en het Poolse servicekanon Hubert Hurkacz. Ook de Nederlanders Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor kregen een uitnodiging.
Toch is de grootste publiekstrekker de finalist van vorig jaar: Jannik Sinner. De Italiaanse nummer 4 van de wereld is dit jaar uitstekend gestart, want vorige maand won hij in Melbourne de Australian Open. Sinner is het dus aan zijn stand verplicht in Rotterdam in ieder geval de halve finales te halen.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen