TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het tennistoernooi ABN AMRO Open in Rotterdam is toe aan de halve finales. Het publiek in Ahoy ziet ongetwijfeld grote namen in actie.
Toernooidirecteur Richard Krajicek is er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal wereldtoppers naar de havenstad te halen, onder wie de Rus Andrej Roebljov, de Deen Holger Rune en het Poolse servicekanon Hubert Hurkacz. Ook de Nederlanders Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor kregen een uitnodiging.
Toch is de grootste publiekstrekker de finalist van vorig jaar: Jannik Sinner. De Italiaanse nummer 4 van de wereld is dit jaar uitstekend gestart, want vorige maand won hij in Melbourne de Australian Open. Sinner is het dus aan zijn stand verplicht in Rotterdam in ieder geval de halve finales te halen.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder