TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het tennistoernooi ABN AMRO Open in Rotterdam is toe aan de halve finales. Het publiek in Ahoy ziet ongetwijfeld grote namen in actie.
Toernooidirecteur Richard Krajicek is er ook dit jaar weer in geslaagd een aantal wereldtoppers naar de havenstad te halen, onder wie de Rus Andrej Roebljov, de Deen Holger Rune en het Poolse servicekanon Hubert Hurkacz. Ook de Nederlanders Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor kregen een uitnodiging.
Toch is de grootste publiekstrekker de finalist van vorig jaar: Jannik Sinner. De Italiaanse nummer 4 van de wereld is dit jaar uitstekend gestart, want vorige maand won hij in Melbourne de Australian Open. Sinner is het dus aan zijn stand verplicht in Rotterdam in ieder geval de halve finales te halen.
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend