TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Heel veel kansen kregen de sprinters tot nu toe nog niet in de Ronde van Spanje, maar deze negentiende rit zou zomaar voor hen kunnen zijn. Het is echter de vraag hoeveel rappe mannen nog in koers zijn aan het eind van deze zware ronde.
Het peloton stapt op de fiets in La Beneza en legt vervolgens 177 kilometer af om te finishen in Iscar. Het parcours is met nog geen 1000 hoogtemeters relatief vlak. Deze rit zal voor de renners dan ook een stuk prettiger aan de benen voelen dan de zware bergetappes van woensdag en donderdag.
Met de pittige heuvelrit van zaterdag in het vooruitzicht is dit voor de meeste renners een verkapte rustdag. Overigens finishte de Vuelta nog nooit in Iscar, dus de renner die als eerste de eindstreep passeert, heeft een primeur.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'