TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Heel veel kansen kregen de sprinters tot nu toe nog niet in de Ronde van Spanje, maar deze negentiende rit zou zomaar voor hen kunnen zijn. Het is echter de vraag hoeveel rappe mannen nog in koers zijn aan het eind van deze zware ronde.
Het peloton stapt op de fiets in La Beneza en legt vervolgens 177 kilometer af om te finishen in Iscar. Het parcours is met nog geen 1000 hoogtemeters relatief vlak. Deze rit zal voor de renners dan ook een stuk prettiger aan de benen voelen dan de zware bergetappes van woensdag en donderdag.
Met de pittige heuvelrit van zaterdag in het vooruitzicht is dit voor de meeste renners een verkapte rustdag. Overigens finishte de Vuelta nog nooit in Iscar, dus de renner die als eerste de eindstreep passeert, heeft een primeur.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers