TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een boeiende wedstrijddag tijdens de WK baanwielrennen in Glasgow: er staan vier finales op het programma. De mannen strijden om eremetaal op het onderdeel keirin. Dat is normaal gesproken een discipline waarin de Nederlandse mannen een goede kans maken op een finaleplaats.
Tijdens de vorige WK baanwielrennen pakte Harrie Lavreysen goud en Jeffrey Hoogland zilver. Lavreysen werd in februari ook Europees kampioen. Verder is er de eindstrijd in de puntenkoers. Yoeri Havik is de regerend wereldkampioen, maar tijdens de EK in februari viel het allemaal wat tegen voor hem.
De vrouwen bijten zich vast in het laatste onderdeel van de omnium en er is een finale op de sprint. Een Nederlandse medaille in die spectaculaire discipline zou een behoorlijke verrassing zijn.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie