TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een boeiende wedstrijddag tijdens de WK baanwielrennen in Glasgow: er staan vier finales op het programma. De mannen strijden om eremetaal op het onderdeel keirin. Dat is normaal gesproken een discipline waarin de Nederlandse mannen een goede kans maken op een finaleplaats.
Tijdens de vorige WK baanwielrennen pakte Harrie Lavreysen goud en Jeffrey Hoogland zilver. Lavreysen werd in februari ook Europees kampioen. Verder is er de eindstrijd in de puntenkoers. Yoeri Havik is de regerend wereldkampioen, maar tijdens de EK in februari viel het allemaal wat tegen voor hem.
De vrouwen bijten zich vast in het laatste onderdeel van de omnium en er is een finale op de sprint. Een Nederlandse medaille in die spectaculaire discipline zou een behoorlijke verrassing zijn.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'