TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een boeiende wedstrijddag tijdens de WK baanwielrennen in Glasgow: er staan vier finales op het programma. De mannen strijden om eremetaal op het onderdeel keirin. Dat is normaal gesproken een discipline waarin de Nederlandse mannen een goede kans maken op een finaleplaats.
Tijdens de vorige WK baanwielrennen pakte Harrie Lavreysen goud en Jeffrey Hoogland zilver. Lavreysen werd in februari ook Europees kampioen. Verder is er de eindstrijd in de puntenkoers. Yoeri Havik is de regerend wereldkampioen, maar tijdens de EK in februari viel het allemaal wat tegen voor hem.
De vrouwen bijten zich vast in het laatste onderdeel van de omnium en er is een finale op de sprint. Een Nederlandse medaille in die spectaculaire discipline zou een behoorlijke verrassing zijn.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'