TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Marrit Steenbergen werd ooit aangekondigd als ‘de nieuwe Ranomi Kromowidjojo’. Inmiddels heeft ze al meerdere medailles gewonnen op internationale zwemtoernooien. Sterker nog: tijdens de Europese kampioenschappen in Rome van 2022 pakte ze vier titels, waaronder op de 200 meter vrije slag. Deze discipline staat woensdag op het programma tijdens de WK langebaanzwemmen in Japan. Als Steenbergen de series overleeft, zwemt ze de finale en hoopt ze ook op het wereldtoneel een medaille te veroveren.
Verder zijn er drie finales bij de mannen: de 800 meter vrije slag, de 50 meter schoolslag en de 200 meter vlinderslag. Tot slot duiken de gemengde-estafetteploegen het water in voor de 4 x 100 meter wisselslag, ook de Nederlandse ploeg staat aan de start.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'