TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Hongaren gaan er eens goed voor zitten, want een van de publiekslievelingen komt in actie op de WK Zwemmen in Boedapest.
Kristóf Milák is al jaren een van de wereldtoppers op de vlinderslag en mag naar het zich laat aanzien het water in voor de halve finale van de 100 meter in deze discipline. Toen hij hoorde dat het toernooi in Hongarije zou plaatsvinden, was hij dan ook erg enthousiast. “Man, dat is echt briljant!”, reageerde hij eerder dit jaar op de site van zwembond Fina. “De Duna Arena is mijn huis. Baan 4 is mijn baan. Hier train ik en hier win ik mijn wedstrijden.”
Drie jaar geleden pakte hij goud op de 200 meter vlinder en werd hij vierde op de 100 meter. “Het is geweldig dat ik mijn titel uit Gwangju in mijn thuisstad kan verdedigen.”
'Nieuw seizoen van realityserie Ik Geloof in Mij op komst'
10:36True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026