TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Hongaren gaan er eens goed voor zitten, want een van de publiekslievelingen komt in actie op de WK Zwemmen in Boedapest.
Kristóf Milák is al jaren een van de wereldtoppers op de vlinderslag en mag naar het zich laat aanzien het water in voor de halve finale van de 100 meter in deze discipline. Toen hij hoorde dat het toernooi in Hongarije zou plaatsvinden, was hij dan ook erg enthousiast. “Man, dat is echt briljant!”, reageerde hij eerder dit jaar op de site van zwembond Fina. “De Duna Arena is mijn huis. Baan 4 is mijn baan. Hier train ik en hier win ik mijn wedstrijden.”
Drie jaar geleden pakte hij goud op de 200 meter vlinder en werd hij vierde op de 100 meter. “Het is geweldig dat ik mijn titel uit Gwangju in mijn thuisstad kan verdedigen.”
De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal