TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Hongaren gaan er eens goed voor zitten, want een van de publiekslievelingen komt in actie op de WK Zwemmen in Boedapest.
Kristóf Milák is al jaren een van de wereldtoppers op de vlinderslag en mag naar het zich laat aanzien het water in voor de halve finale van de 100 meter in deze discipline. Toen hij hoorde dat het toernooi in Hongarije zou plaatsvinden, was hij dan ook erg enthousiast. “Man, dat is echt briljant!”, reageerde hij eerder dit jaar op de site van zwembond Fina. “De Duna Arena is mijn huis. Baan 4 is mijn baan. Hier train ik en hier win ik mijn wedstrijden.”
Drie jaar geleden pakte hij goud op de 200 meter vlinder en werd hij vierde op de 100 meter. “Het is geweldig dat ik mijn titel uit Gwangju in mijn thuisstad kan verdedigen.”
Video: zo ging Nisha Tara (B&B Vol Liefde) undercover op bezoek bij Lieske
16:01De streamingtip van de week: Onvervalste romantiek in The Love Hypothesis
15:15Zo maak je kans op de laatste tickets voor het Gouden Televizier-Ring Gala 2026
14:48Wilfred Genee presenteert het klusprogramma Twee Linkerhanden
14:00Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie