TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Hongaren gaan er eens goed voor zitten, want een van de publiekslievelingen komt in actie op de WK Zwemmen in Boedapest.
Kristóf Milák is al jaren een van de wereldtoppers op de vlinderslag en mag naar het zich laat aanzien het water in voor de halve finale van de 100 meter in deze discipline. Toen hij hoorde dat het toernooi in Hongarije zou plaatsvinden, was hij dan ook erg enthousiast. “Man, dat is echt briljant!”, reageerde hij eerder dit jaar op de site van zwembond Fina. “De Duna Arena is mijn huis. Baan 4 is mijn baan. Hier train ik en hier win ik mijn wedstrijden.”
Drie jaar geleden pakte hij goud op de 200 meter vlinder en werd hij vierde op de 100 meter. “Het is geweldig dat ik mijn titel uit Gwangju in mijn thuisstad kan verdedigen.”
Gerard Joling maakt het weer veel te bont in Vandaag Inside: 'Dit is heel ordinair, sorry!'
09:04Wanneer is de reguliere editie van Heel Holland Bakt op televisie te zien?
08:50De TV van gisteren: MAFS-kijkers hebben geen goed woord over voor Kyle
21:18Kijkers Married at First Sight kijken vol ongeloof: Zijn dit bewuste mismatches?
20:13Video: Martien en Montana Meiland betrokken geraakt bij auto-ongeluk