TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het laatste grote programma van deze sportzomer gaat naar Eline de Zeeuw. Ze presenteert de komende week Studio Para Parijs en wordt zo het gezicht van de Paralympische Spelen.
Gelukkig hoeft ze de klus niet alleen te klaren. Maar liefst vier analisten, allen (oud-)paralympiërs, staan haar bij in de tuin van concertzaal Le Cabaret Sauvage: rolstoelbasketballer Marc van de Kuilen, paralympisch zwemmer Querijn Hensen, atleet Marije Smits en rolstoeltennisser Jiske Griffioen.
Zij won acht jaar geleden de gouden plak in Rio de Janeiro, en is nu met tennispensioen. Ze volgt nu topfavoriet Diede de Groot, een vrouw die ze van haver tot gort kent. De twee waren dubbelpartners en wonnen samen belangrijke toernooien als het Australian Open en Wimbledon.
NOS Studio Para Parijs is vanaf donderdag 29 augustus om 22:25 uur te zien bij NOS op NPO 1.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman