TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Net als bij de Zomerspelen van 2021 is corona spelbreker. De regels zijn dermate streng dat alleen een select aantal medewerkers fysiek in Beijing aanwezig mag zijn om de uitzendingen mogelijk te maken.
Dit betekent dat Dione de Graaff 'gewoon' vanuit Amsterdam het dagelijkse NOS Studio Peking maakt waarin de sportieve prestaties van de Nederlandse ploeg de revue passeren. De uitzendingen komen vanuit de Jaap Eden IJsbaan waardoor het decor nog een winters sfeertje heeft.
Er is speciale aandacht voor de schaatsonderdelen. Henry Schut neemt deze uitzendingen voor z'n rekening samen met analisten Rintje Ritsma, Annette Gerritsen, Mark Tuitert en Erben Wennemars. Jeroen Stomphorst doet verslag van het onderdeel shorttrack.
De Olympische Winterspelen in Beijing beginnen op vrijdag 4 februari en duren tot en met 20 februari.
Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?
09:17Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart