TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zware uitwedstrijd tegen Frankrijk krijgt Nederland nu te maken met een voetbaldwerg. De tegenstander in Rotterdam is Gibraltar, een klein landje ten zuiden van Spanje dat vooral bekend is om de Rots van Gibraltar.
In de laatste kwalificatiereeks die Nederland speelde, die voor het WK in Qatar, was het ook al een van de tegenstanders. Oranje won de uitwedstrijd, toen nog onder bondscoach Frank de Boer, met 0-7 en ook in eigen huis liet Nederland geen spaan heel van de Zuid-Europeanen: 6-0.
De kans dat Oranje vanavond dik wint is dan ook levensgroot. Sterker nog: als het meezit kunnen de mannen van Koeman de recordzege van het Nederlands elftal verbeteren. In 2011 werd het in Eindhoven 11-0 tegen San Marino, Robin van Persie scoorde vier keer.
Nederland vs. Gibraltar is vanavond vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
In de rechtbank: Maxime Meiland treft schikking na drie jaar, Yvonne Coldeweijer en Talpa niet
20:02Beau en Humberto reppen niet over Renze nu RTL Tonight stopt
19:08Veel bekende namen in cast van nieuwe serie Mocros
15:10Loiza Lamers en Gabriël Martina presenteren nieuw realityprogramma Ticket to the Tribes
14:40Johan Derksen ziet Albert Verlinde en Lale Gül graag terug bij Vandaag Inside na stoppen RTL Tonight