TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zware uitwedstrijd tegen Frankrijk krijgt Nederland nu te maken met een voetbaldwerg. De tegenstander in Rotterdam is Gibraltar, een klein landje ten zuiden van Spanje dat vooral bekend is om de Rots van Gibraltar.
In de laatste kwalificatiereeks die Nederland speelde, die voor het WK in Qatar, was het ook al een van de tegenstanders. Oranje won de uitwedstrijd, toen nog onder bondscoach Frank de Boer, met 0-7 en ook in eigen huis liet Nederland geen spaan heel van de Zuid-Europeanen: 6-0.
De kans dat Oranje vanavond dik wint is dan ook levensgroot. Sterker nog: als het meezit kunnen de mannen van Koeman de recordzege van het Nederlands elftal verbeteren. In 2011 werd het in Eindhoven 11-0 tegen San Marino, Robin van Persie scoorde vier keer.
Nederland vs. Gibraltar is vanavond vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Komende week in GTST: Verstoorde verwachtingen en de rampzalige relkerst
20:23Leuk nieuws: De trailer van Emily in Paris seizoen 5 is er
16:47Heeft Erica Terpstra haar reis naar Mexico voor Erica op Reis al gemaakt?
15:19Floortje Dessing heeft bijzondere ontmoeting met oude bekende uit haar reisprogramma
14:54Massa is Kassa: Wendy stapt boos de auto uit