TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zware uitwedstrijd tegen Frankrijk krijgt Nederland nu te maken met een voetbaldwerg. De tegenstander in Rotterdam is Gibraltar, een klein landje ten zuiden van Spanje dat vooral bekend is om de Rots van Gibraltar.
In de laatste kwalificatiereeks die Nederland speelde, die voor het WK in Qatar, was het ook al een van de tegenstanders. Oranje won de uitwedstrijd, toen nog onder bondscoach Frank de Boer, met 0-7 en ook in eigen huis liet Nederland geen spaan heel van de Zuid-Europeanen: 6-0.
De kans dat Oranje vanavond dik wint is dan ook levensgroot. Sterker nog: als het meezit kunnen de mannen van Koeman de recordzege van het Nederlands elftal verbeteren. In 2011 werd het in Eindhoven 11-0 tegen San Marino, Robin van Persie scoorde vier keer.
Nederland vs. Gibraltar is vanavond vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage