TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zware uitwedstrijd tegen Frankrijk krijgt Nederland nu te maken met een voetbaldwerg. De tegenstander in Rotterdam is Gibraltar, een klein landje ten zuiden van Spanje dat vooral bekend is om de Rots van Gibraltar.
In de laatste kwalificatiereeks die Nederland speelde, die voor het WK in Qatar, was het ook al een van de tegenstanders. Oranje won de uitwedstrijd, toen nog onder bondscoach Frank de Boer, met 0-7 en ook in eigen huis liet Nederland geen spaan heel van de Zuid-Europeanen: 6-0.
De kans dat Oranje vanavond dik wint is dan ook levensgroot. Sterker nog: als het meezit kunnen de mannen van Koeman de recordzege van het Nederlands elftal verbeteren. In 2011 werd het in Eindhoven 11-0 tegen San Marino, Robin van Persie scoorde vier keer.
Nederland vs. Gibraltar is vanavond vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?