TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zware uitwedstrijd tegen Frankrijk krijgt Nederland nu te maken met een voetbaldwerg. De tegenstander in Rotterdam is Gibraltar, een klein landje ten zuiden van Spanje dat vooral bekend is om de Rots van Gibraltar.
In de laatste kwalificatiereeks die Nederland speelde, die voor het WK in Qatar, was het ook al een van de tegenstanders. Oranje won de uitwedstrijd, toen nog onder bondscoach Frank de Boer, met 0-7 en ook in eigen huis liet Nederland geen spaan heel van de Zuid-Europeanen: 6-0.
De kans dat Oranje vanavond dik wint is dan ook levensgroot. Sterker nog: als het meezit kunnen de mannen van Koeman de recordzege van het Nederlands elftal verbeteren. In 2011 werd het in Eindhoven 11-0 tegen San Marino, Robin van Persie scoorde vier keer.
Nederland vs. Gibraltar is vanavond vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable
22:04Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde
20:26Jack van Gelder voorlopig niet te zien bij De Oranjewinter: 'Ze kiezen een andere basis'
15:00Het tweede seizoen van Paradise Hotel eindigt nóg heftiger dan seizoen 1
13:45Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026