TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee uitwedstrijden in de Nations League is het nu tijd voor een duel in eigen land. Het Nederlands elftal speelt in De Kuip tegen Polen.
Het is de derde poulewedstrijd in dit toernooi, dat bondscoach Louis van Gaal toch voornamelijk als voorbereiding op het WK ziet. Oranje speelde kortgeleden dus twee uitwedstrijden: België en Wales waren de tegenstanders. Omdat er zoveel duels dicht op elkaar zitten, start Van Gaal met verschillende ploegen.
Het is daarom nog even de vraag welke spelers vanavond de basiself zullen vormen. De oefenmeester stak in aanloop naar het toernooi overigens niet onder stoelen of banken dat hij groot voorstander is van de Nations League. Met name het feit dat Oranje automatisch tegen goede landen speelt, spreekt Van Gaal aan.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor
09:57Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'