TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee uitwedstrijden in de Nations League is het nu tijd voor een duel in eigen land. Het Nederlands elftal speelt in De Kuip tegen Polen.
Het is de derde poulewedstrijd in dit toernooi, dat bondscoach Louis van Gaal toch voornamelijk als voorbereiding op het WK ziet. Oranje speelde kortgeleden dus twee uitwedstrijden: België en Wales waren de tegenstanders. Omdat er zoveel duels dicht op elkaar zitten, start Van Gaal met verschillende ploegen.
Het is daarom nog even de vraag welke spelers vanavond de basiself zullen vormen. De oefenmeester stak in aanloop naar het toernooi overigens niet onder stoelen of banken dat hij groot voorstander is van de Nations League. Met name het feit dat Oranje automatisch tegen goede landen speelt, spreekt Van Gaal aan.
Presentator Maurice Lede wordt NOS-correspondent in Afrika
14:08Veel Eredivisie-toppers zijn dit weekend gewoon gratis te zien bij ESPN
13:39Urk-Mathilde en Gerda over hun deelname aan Echte Meisjes in de Jungle: ‘Nog steeds ruzie’
11:45Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026