TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na twee uitwedstrijden in de Nations League is het nu tijd voor een duel in eigen land. Het Nederlands elftal speelt in De Kuip tegen Polen.
Het is de derde poulewedstrijd in dit toernooi, dat bondscoach Louis van Gaal toch voornamelijk als voorbereiding op het WK ziet. Oranje speelde kortgeleden dus twee uitwedstrijden: België en Wales waren de tegenstanders. Omdat er zoveel duels dicht op elkaar zitten, start Van Gaal met verschillende ploegen.
Het is daarom nog even de vraag welke spelers vanavond de basiself zullen vormen. De oefenmeester stak in aanloop naar het toernooi overigens niet onder stoelen of banken dat hij groot voorstander is van de Nations League. Met name het feit dat Oranje automatisch tegen goede landen speelt, spreekt Van Gaal aan.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten