TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de uitwedstrijd tegen België wacht Nederland een zware tegenstander in de Nations League: Europees kampioen en verliezend WK-finalist Engeland komt naar Stadion Galgenwaard in Utrecht. Bij de Engelsen staat Sarina Wiegman aan het roer, die eerder zeer succesvol was met Oranje.
Als het aan bondscoach Andries Jonker had gelegen, vond deze wedstrijd ergens anders plaats. Bij de loting voor de Nations League kwam hij Wiegman tegen en stelde hij voor om de onderlinge wedstrijden op Wembley en in de Kuip te spelen.
Dat is niet gelukt, omdat het volgens Jonker financieel niet haalbaar was. Toch heeft hij geen problemen met het stadion van vandaag, zo vertelt hij aan het AD. “De meiden spelen er graag en het is centraal. Ik hoop dat het stampvol zit.”
Nederland vs. Engeland in de Nations League (v) is op 26 september 2023 vanaf 19:30 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg