TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Afgelopen vrijdag zaten de fans van het vrouwenvoetbal nog op het puntje van hun stoel. De OranjeLeeuwinnen stonden tegenover Spanje met één doel voor ogen: winnen en een definitief Olympisch ticket veiligstellen. Helaas lukte dat niet; de wedstrijd eindigde in een 3-0 nederlaag voor onze dames.
Toch is de Olympische droom ook nog niet verloren. Als het de Nederlandse dames vanavond lukt om Duitsland te verslaan, en daarmee derde te worden in de Nations League, zullen ze later dit jaar alsnog mogen afreizen naar Parijs om daar de eer van het vrouwenvoetbal hoog te houden.
Volgens coach Andries Jonker is het mogelijk. "Natuurlijk is er spanning, maar wel gezonde spanning", vertelt hij in aanloop naar het duel. "De ambitie is ongelofelijk groot om de Olympische Spelen te halen. Gelukkig is er maar één Spanje, en ik ben het met Ibrahim (Afellay, red) eens dat dit Spanje doet denken aan het Spanje dat we de afgelopen jaren in het mannenvoetbal hebben gezien. Gelukkig heeft Duitsland niet zulke spelers, het wordt een wedstrijd waarin onze kansen aanmerkelijk groter zijn."
Benieuwd of het de Nederlandse dames lukt? Nederland vs. Duitsland is op woensdag 28 februari vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger