TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Afgelopen vrijdag zaten de fans van het vrouwenvoetbal nog op het puntje van hun stoel. De OranjeLeeuwinnen stonden tegenover Spanje met één doel voor ogen: winnen en een definitief Olympisch ticket veiligstellen. Helaas lukte dat niet; de wedstrijd eindigde in een 3-0 nederlaag voor onze dames.
Toch is de Olympische droom ook nog niet verloren. Als het de Nederlandse dames vanavond lukt om Duitsland te verslaan, en daarmee derde te worden in de Nations League, zullen ze later dit jaar alsnog mogen afreizen naar Parijs om daar de eer van het vrouwenvoetbal hoog te houden.
Volgens coach Andries Jonker is het mogelijk. "Natuurlijk is er spanning, maar wel gezonde spanning", vertelt hij in aanloop naar het duel. "De ambitie is ongelofelijk groot om de Olympische Spelen te halen. Gelukkig is er maar één Spanje, en ik ben het met Ibrahim (Afellay, red) eens dat dit Spanje doet denken aan het Spanje dat we de afgelopen jaren in het mannenvoetbal hebben gezien. Gelukkig heeft Duitsland niet zulke spelers, het wordt een wedstrijd waarin onze kansen aanmerkelijk groter zijn."
Benieuwd of het de Nederlandse dames lukt? Nederland vs. Duitsland is op woensdag 28 februari vanaf 20:45 uur te zien op NPO3.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
10:00Wie wint de Televizier-Ring Impact 2026? Bekijk alle kanshebbers!
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin