TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de Utrechtse Galgenwaard spelen de Nederlandse voetbalvrouwen de cruciale laatste WK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland, de nummer veertien van de wereldranglijst. Bij winst is Oranje geplaatst voor het WK van volgend jaar, bij verlies moet Nederland hopen dat het bij de drie beste nummers twee van alle negen poules hoort; dan kan het via de play-offs het WK nog halen.
De Leeuwinnen gaan in de eerste wedstrijd onder bondscoach Andries Jonker, die de ontslagen Mark Parsons opvolgt, op zoek naar eerherstel na het teleurstellende EK van afgelopen zomer.
Daar waren ook lichtpuntjes: keeper Daphne van Domselaar bleek een uitstekende vervanger van de geblesseerde Sari van Veenendaal en nieuwelingen als Esmee Brugts en Damaris Egurrola zorgden voor nieuw elan.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug