TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ook voor de Belgen start het WK voetbal in Qatar. De ploeg van bondscoach Roberto Martínez opent tegen de zwakste ploeg uit de groep: Canada.
België - dat aantreedt met grotendeels dezelfde ploeg als de laatste paar toernooien - wordt door de wedkantoren niet beschouwd als een titelkandidaat. Toch was het laatste resultaat op een WK voetbal goed: de Belgen pakten de derde plaats in 2018. Mannen als Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne en Axel Witsel waren tijdens dat toernooi basisklanten.
De twee andere landen uit de groep van België zijn Marokko en Kroatië, die in de ochtend al tegen elkaar spelen. In Groep E - waarin Duitsland en Spanje zitten - gaat het ook los. Spanje - Costa Rica en Duitsland - Japan zijn de duels.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning