TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ook voor de Belgen start het WK voetbal in Qatar. De ploeg van bondscoach Roberto Martínez opent tegen de zwakste ploeg uit de groep: Canada.
België - dat aantreedt met grotendeels dezelfde ploeg als de laatste paar toernooien - wordt door de wedkantoren niet beschouwd als een titelkandidaat. Toch was het laatste resultaat op een WK voetbal goed: de Belgen pakten de derde plaats in 2018. Mannen als Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne en Axel Witsel waren tijdens dat toernooi basisklanten.
De twee andere landen uit de groep van België zijn Marokko en Kroatië, die in de ochtend al tegen elkaar spelen. In Groep E - waarin Duitsland en Spanje zitten - gaat het ook los. Spanje - Costa Rica en Duitsland - Japan zijn de duels.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek