TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is misschien wel de grootste kraker uit de groepsfase: Spanje - Duitsland. Twee Europese grootmachten die elk eindtoernooi kandidaat voor de eindzege zijn.
Al komen er dit keer nogal negatieve berichten uit beide kampen. Bij de Duitsers ontbreekt Timo Werner en zijn Leroy Sané, Manuel Neuer en Marco Reus vraagtekens. De Spanjaarden moeten het mogelijk zonder hun spits Alvaro Morata stellen.
De ploegen zijn flink aan elkaar gewaagd, de laatste ontmoetingen ontliepen ze elkaar niet veel. Slechts één keer werd er uitgehaald, tijdens de recentste ontmoeting: in 2020 wisten de Spanjaarden in de Nations League met 6-0 te winnen. In dezelfde poule speelt Japan tegen Costa Rica. In Poule F treffen de Belgen Kroatië en neemt Marokko het op tegen Canada.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
