TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is misschien wel de grootste kraker uit de groepsfase: Spanje - Duitsland. Twee Europese grootmachten die elk eindtoernooi kandidaat voor de eindzege zijn.
Al komen er dit keer nogal negatieve berichten uit beide kampen. Bij de Duitsers ontbreekt Timo Werner en zijn Leroy Sané, Manuel Neuer en Marco Reus vraagtekens. De Spanjaarden moeten het mogelijk zonder hun spits Alvaro Morata stellen.
De ploegen zijn flink aan elkaar gewaagd, de laatste ontmoetingen ontliepen ze elkaar niet veel. Slechts één keer werd er uitgehaald, tijdens de recentste ontmoeting: in 2020 wisten de Spanjaarden in de Nations League met 6-0 te winnen. In dezelfde poule speelt Japan tegen Costa Rica. In Poule F treffen de Belgen Kroatië en neemt Marokko het op tegen Canada.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden