TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wat de uitslag na vannacht ook moge zijn, de OranjeLeeuwinnen hebben al een behoorlijk indrukwekkend traject afgelegd op dit WK Voetbal. In de groepsfase wisten de dames immers niet alleen Portugal en Vietnam te verslaan, maar behaalden ze ook een gelijkspel tegen de 'topfavoriet' Verenigde Staten. Ook de achtste finale verliep in hun voordeel: uiteindelijk versloegen ze de ploeg uit Zuid-Afrika met 2-0.
In deze kwartfinale nemen ze het op tegen Spanje, dat in de achtste finale hun concurrent Zwitserland met 5-1 versloeg. De Nederlandse ploeg moet nu misschien wel voor het eerst deze competitie alles uit de kast halen, en het belooft zeker spannend te worden. Middenvelder Daniëlle van den Donk is namelijk niet van de partij, omdat ze vanwege een gele kaart in de vorige wedstrijd noodgedwongen op de bank moet plaatsnemen.
De match Spanje vs. Nederland is van donderdag- op vrijdagnacht om 03:00 uur te zien op NPO1.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
RTL Tonight begint vanaf 2 februari 2026 later: dit is waarom
09:14Karine blikt terug op razendsnelle exit in Winter Vol Liefde: 'Klaas is een hork'
08:44De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers hebben weinig vertrouwen meer in Claudia en Ben
06:47Vanavond op TV: De reünie, MasterChef USA, Clear and Present Danger
22:21Georgina Verbaan over nieuw seizoen LOL: Last One Laughing: 'Enorm spannend' (video)