TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De knock-outfase van het WK voetbal voor vrouwen is op zaterdag van start gegaan. Nog zestien landen maken kans op de wereldtitel, die momenteel in handen is van de Verenigde Staten (eindwinnaar in 2019).
Deze tweede achtste finale wordt gespeeld in het Wellington Regional Stadium. Dat is hetzelfde stadion waarin Nederland het in de groepsfase opnam tegen de VS.
Het is voor de Oranjeleeuwinnen overigens de derde keer op rij dat ze meedoen aan een WK. Tijdens de vorige editie haalde Nederland de eindstrijd en in 2015 schopte de ploeg het tot de achtste finales. De wedkantoren schaalden Oranje voorafgaand aan dit toernooi in als een outsider voor de titel.
Landen als Engeland, Spanje, Duitsland, Frankrijk en de VS werden een stuk sterker geacht. Of dat terecht is, is de vraag. De OranjeLeeuwinnen stroomde als poulewinnaar door naar deze achtste finale en lieten de VS dus al achter zich.
De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter
03:42Komende week in GTST: Zinloze zelfdeceptie en de consciëntieuze comazuipers
20:20'Eén tegen 100 terug naar de zondag'
20:04'Op deze datum start de serie Kees Flodder'