TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De knock-outfase van het WK voetbal voor vrouwen is op zaterdag van start gegaan. Nog zestien landen maken kans op de wereldtitel, die momenteel in handen is van de Verenigde Staten (eindwinnaar in 2019).
Deze tweede achtste finale wordt gespeeld in het Wellington Regional Stadium. Dat is hetzelfde stadion waarin Nederland het in de groepsfase opnam tegen de VS.
Het is voor de Oranjeleeuwinnen overigens de derde keer op rij dat ze meedoen aan een WK. Tijdens de vorige editie haalde Nederland de eindstrijd en in 2015 schopte de ploeg het tot de achtste finales. De wedkantoren schaalden Oranje voorafgaand aan dit toernooi in als een outsider voor de titel.
Landen als Engeland, Spanje, Duitsland, Frankrijk en de VS werden een stuk sterker geacht. Of dat terecht is, is de vraag. De OranjeLeeuwinnen stroomde als poulewinnaar door naar deze achtste finale en lieten de VS dus al achter zich.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Angela de Jong rekent af met mama Mo: 'narcistisch takkewijf'
13:35Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open