TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De knock-outfase van het WK voetbal voor vrouwen is op zaterdag van start gegaan. Nog zestien landen maken kans op de wereldtitel, die momenteel in handen is van de Verenigde Staten (eindwinnaar in 2019).
Deze tweede achtste finale wordt gespeeld in het Wellington Regional Stadium. Dat is hetzelfde stadion waarin Nederland het in de groepsfase opnam tegen de VS.
Het is voor de Oranjeleeuwinnen overigens de derde keer op rij dat ze meedoen aan een WK. Tijdens de vorige editie haalde Nederland de eindstrijd en in 2015 schopte de ploeg het tot de achtste finales. De wedkantoren schaalden Oranje voorafgaand aan dit toernooi in als een outsider voor de titel.
Landen als Engeland, Spanje, Duitsland, Frankrijk en de VS werden een stuk sterker geacht. Of dat terecht is, is de vraag. De OranjeLeeuwinnen stroomde als poulewinnaar door naar deze achtste finale en lieten de VS dus al achter zich.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'