TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog twee kwartfinales en dan zijn alle halvefinalisten van het WK bekend. De eerste van de twee zaterdagwedstrijden - die tussen Australië en Frankrijk - wordt gespeeld in het Brisbane Stadium, dat ook het decor vormt voor de troostfinale op 19 augustus.
Drie landen die zich plaatsten voor dit eindtoernooi worden geleid door een Nederlandse trainer. De meest in het oog springende oefenmeester is Sarina Wiegman, de bondscoach van de Engelse ploeg. Zij werd als trainer twee keer Europees kampioen: in 2017 met Nederland en in 2021 met Engeland. Dit jaar maakt ze ook nog kans: de Engelsen spelen zaterdag om 12:30 uur nog tegen Colombia.
Samen met Vera Pauw, die op dit toernooi Ierland coacht, wordt zij gezien als een van de aanjagers van de ontwikkeling in het vrouwenvoetbal. De derde Nederlandse coach op dit toernooi is Andries Jonker, de huidige bondscoach van de OranjeLeeuwinnen.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling