TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog twee kwartfinales en dan zijn alle halvefinalisten van het WK bekend. De eerste van de twee zaterdagwedstrijden - die tussen Australië en Frankrijk - wordt gespeeld in het Brisbane Stadium, dat ook het decor vormt voor de troostfinale op 19 augustus.
Drie landen die zich plaatsten voor dit eindtoernooi worden geleid door een Nederlandse trainer. De meest in het oog springende oefenmeester is Sarina Wiegman, de bondscoach van de Engelse ploeg. Zij werd als trainer twee keer Europees kampioen: in 2017 met Nederland en in 2021 met Engeland. Dit jaar maakt ze ook nog kans: de Engelsen spelen zaterdag om 12:30 uur nog tegen Colombia.
Samen met Vera Pauw, die op dit toernooi Ierland coacht, wordt zij gezien als een van de aanjagers van de ontwikkeling in het vrouwenvoetbal. De derde Nederlandse coach op dit toernooi is Andries Jonker, de huidige bondscoach van de OranjeLeeuwinnen.
Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1
13:43Roma, Fabio, Erik, Fatima en Moraima keren terug in De Bondgenoten