TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog twee kwartfinales en dan zijn alle halvefinalisten van het WK bekend. De eerste van de twee zaterdagwedstrijden - die tussen Australië en Frankrijk - wordt gespeeld in het Brisbane Stadium, dat ook het decor vormt voor de troostfinale op 19 augustus.
Drie landen die zich plaatsten voor dit eindtoernooi worden geleid door een Nederlandse trainer. De meest in het oog springende oefenmeester is Sarina Wiegman, de bondscoach van de Engelse ploeg. Zij werd als trainer twee keer Europees kampioen: in 2017 met Nederland en in 2021 met Engeland. Dit jaar maakt ze ook nog kans: de Engelsen spelen zaterdag om 12:30 uur nog tegen Colombia.
Samen met Vera Pauw, die op dit toernooi Ierland coacht, wordt zij gezien als een van de aanjagers van de ontwikkeling in het vrouwenvoetbal. De derde Nederlandse coach op dit toernooi is Andries Jonker, de huidige bondscoach van de OranjeLeeuwinnen.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland