TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog twee kwartfinales en dan zijn alle halvefinalisten van het WK bekend. De eerste van de twee zaterdagwedstrijden - die tussen Australië en Frankrijk - wordt gespeeld in het Brisbane Stadium, dat ook het decor vormt voor de troostfinale op 19 augustus.
Drie landen die zich plaatsten voor dit eindtoernooi worden geleid door een Nederlandse trainer. De meest in het oog springende oefenmeester is Sarina Wiegman, de bondscoach van de Engelse ploeg. Zij werd als trainer twee keer Europees kampioen: in 2017 met Nederland en in 2021 met Engeland. Dit jaar maakt ze ook nog kans: de Engelsen spelen zaterdag om 12:30 uur nog tegen Colombia.
Samen met Vera Pauw, die op dit toernooi Ierland coacht, wordt zij gezien als een van de aanjagers van de ontwikkeling in het vrouwenvoetbal. De derde Nederlandse coach op dit toernooi is Andries Jonker, de huidige bondscoach van de OranjeLeeuwinnen.
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier