TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wilfried de Jong portretteerde de afgelopen dagen een tiental topsporters met evenzoveel Olympische dromen. De een nog mooier en grootser dan de ander.
In deze laatste aflevering zit hij op de bedrand van hockeyster Felice Albers. Maar heeft zij eigenlijk nog wel wat te dromen? Hoewel de aanvallende middenvelder van hockeyclub Amsterdam pas 24 jaar is, heeft ze een goed gevulde prijzenkast. Wat hierin hangt? Onder meer de gouden medaille die ze met de hockeyvrouwen won op de Olympische Spelen van 2021 in Tokio.
Het is niet haar enige succes, want met het Nederlandse team won Albers ook twee Europese titels en liet ze zich in 2022 tot wereldkampioen kronen. Bovendien werd ze in 2022 als jongste hockeyster ooit gekozen tot Wereldspeelster van het Jaar.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau