TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Olympische Spelen in Parijs beginnen vrijdag pas officieel, maar vandaag al vinden de eerste groepswedstrijden in het voetbal en rugby plaats. Van die laatste sport wordt tijdens de Olympische Spelen sinds 2016 de sevens-variant gespeeld.
Bij reguliere rugbywedstrijden staan er per team vijftien spelers in het veld en duren de wedstrijden twee keer veertig minuten. Rugby sevens daarentegen speel je met zeven tegen zeven. Bovendien duren de twee speelhelften geen veertig, maar slechts zeven minuten. Dit maakt van rugby sevens een spectaculair schouwspel.
Om zoveel mogelijk mensen de kans te geven de wedstrijden bij te wonen, heeft de organisatie besloten alle wedstrijden af te werken in het Stade de France, waarin ruim tachtigduizend toeschouwers passen.
Niets missen van rugby en voetbal? Kijk dan op woensdag 24 juli 2024 om 21:15 uur naar NPO 1.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje