TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Eigenlijk was Mathieu van der Poel van plan de Olympische mountainbikewedstrijd te rijden, en die is moeilijk te combineren met de wegwedstrijd. Maar de Franse organisatoren legden in die laatste discipline zo'n verleidelijk parcours voor de Nederlandse wereldkampioen neer, dat hij zijn plannen wijzigde.
De route is 273 kilometer lang, met veel korte hellingen en wat kasseistroken - een kruising tussen de Ronde van Vlaanderen en Amstel Gold Race. Inderdaad, koersen die Van der Poel beide al eens won.
Concurrentie komt uit de hoek van de klassiekerspecialisten als Wout van Aert, Tom Pidcock en Mads Pedersen. Naast een strijd om de olympische titel, zien de kijkers onderweg mooie beelden van het paleis van Versailles, de Eiffeltoren en de Sacré-Coeur.
De Olympische wegwedstrijd voor mannen zie je op zaterdag 3 augustus vanaf 11:00 uur op NPO1, Eurosport of HBO Max.
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie