TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij een magistrale eindsprint van Femke Bol wonnen de Nederlandse estafettevrouwen vorig jaar bij de WK atletiek in Boedapest de 4x 400 meter. Het bleef niet bij dat ene succes: ook bij de mondiale indoorkampioenschappen waren ze in maart van dit jaar de sterksten. Sindsdien leeft bij atletiekminnend Nederland het geloof dat olympisch goud mogelijk is.
Dat het met de vorm van de atleten wel goed zit, lieten ze in juni zien bij het EK in Rome. Lieke Klaver, Cathelijn Peeters, Lisanne de Witte en slotloper Femke Bol prolongeerden er de Europese estafettetitel. Hun grootste concurrenten voor olympisch goud in Parijs - de Verenigde Staten en Jamaica - kwamen ze daar niet tegen. Kunnen de Nederlandse vrouwen deze grote atletieklanden verslaan?
De finale van de 4x400 meter voor de estafettevrouwen vindt plaats op zaterdag 10 augustus vanaf 21:22 uur.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?