TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, is het credo van de Olympische Spelen. Normaal gesproken zou Ellen van Dijk geen genoegen nemen met enkel deelnemen. Logisch, want de wielrenster werd al drie keer wereldkampioen op de tijdrit. Olympisch goud op dit onderdeel was dan ook haar volgende doel.
De voorbereidingen verliepen naar wens, tot zo’n anderhalve maand geleden: nadat ze tijdens een trainingskamp in Spanje haar enkel brak, moest ze een operatie ondergaan. Een race tegen de klok volgde en ineens werd zelfs voor Van Dijk meedoen belangrijker dan winnen.
Hoogstwaarschijnlijk is ze op tijd fit om de tijdrit te rijden, maar of ze ook kan meedoen om de medailles is de vraag. Gelukkig heeft Nederland met Demi Vollering ook een goede outsider aan de start.
Kijk op zaterdag 27 juli vanaf 08:50 uur naar NOS op NPO1 om niets te missen van de wielrensters.
Nicky van der Gijp wordt vaste WK-analist in De Oranjezomer op Curaçao
08:01De TV van gisteren: Marlotte verovert harten van Huizenruilers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 juni 2026
06:47Vanavond op TV: De klas van '26, Bureau onrecht, Dune: Part Two
19:35Realityshow De Drop krijgt geen vervolg