TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, is het credo van de Olympische Spelen. Normaal gesproken zou Ellen van Dijk geen genoegen nemen met enkel deelnemen. Logisch, want de wielrenster werd al drie keer wereldkampioen op de tijdrit. Olympisch goud op dit onderdeel was dan ook haar volgende doel.
De voorbereidingen verliepen naar wens, tot zo’n anderhalve maand geleden: nadat ze tijdens een trainingskamp in Spanje haar enkel brak, moest ze een operatie ondergaan. Een race tegen de klok volgde en ineens werd zelfs voor Van Dijk meedoen belangrijker dan winnen.
Hoogstwaarschijnlijk is ze op tijd fit om de tijdrit te rijden, maar of ze ook kan meedoen om de medailles is de vraag. Gelukkig heeft Nederland met Demi Vollering ook een goede outsider aan de start.
Kijk op zaterdag 27 juli vanaf 08:50 uur naar NOS op NPO1 om niets te missen van de wielrensters.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde