TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Meedoen is belangrijker dan winnen, is het credo van de Olympische Spelen. Normaal gesproken zou Ellen van Dijk geen genoegen nemen met enkel deelnemen. Logisch, want de wielrenster werd al drie keer wereldkampioen op de tijdrit. Olympisch goud op dit onderdeel was dan ook haar volgende doel.
De voorbereidingen verliepen naar wens, tot zo’n anderhalve maand geleden: nadat ze tijdens een trainingskamp in Spanje haar enkel brak, moest ze een operatie ondergaan. Een race tegen de klok volgde en ineens werd zelfs voor Van Dijk meedoen belangrijker dan winnen.
Hoogstwaarschijnlijk is ze op tijd fit om de tijdrit te rijden, maar of ze ook kan meedoen om de medailles is de vraag. Gelukkig heeft Nederland met Demi Vollering ook een goede outsider aan de start.
Kijk op zaterdag 27 juli vanaf 08:50 uur naar NOS op NPO1 om niets te missen van de wielrensters.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken