TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij het paleis van Versailles vindt de ontknoping plaats van het olympisch eventingtoernooi. Dit bestaat uit drie onderdelen en wordt daarom ook wel ‘de triatlon van de paardensport’ genoemd. Na dressuur en de terreinproef valt de definitieve beslissing in het springen.
Voor het laatste olympisch succes van Nederland op dit onderdeel moeten we terug naar de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Charles Pahud de Mortanges en Dolf van der Voort van Zijp pakten toen medailles.
De kans dat de drie Nederlandse combinaties die nu meedoen in Parijs met een plak naar huis gaan, is niet groot. “Mijn doel is het behalen van een topzesklassering met het team en ik heb het vertrouwen dat deze ruiters dat kunnen”, zegt bondscoach Andrew Heffernan op de website van TeamNL.
Het Nederlandse team bestaat uit Janneke Boonzaaijer, Sanne de Jong en Raf Kooremans.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien