TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij het paleis van Versailles vindt de ontknoping plaats van het olympisch eventingtoernooi. Dit bestaat uit drie onderdelen en wordt daarom ook wel ‘de triatlon van de paardensport’ genoemd. Na dressuur en de terreinproef valt de definitieve beslissing in het springen.
Voor het laatste olympisch succes van Nederland op dit onderdeel moeten we terug naar de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Charles Pahud de Mortanges en Dolf van der Voort van Zijp pakten toen medailles.
De kans dat de drie Nederlandse combinaties die nu meedoen in Parijs met een plak naar huis gaan, is niet groot. “Mijn doel is het behalen van een topzesklassering met het team en ik heb het vertrouwen dat deze ruiters dat kunnen”, zegt bondscoach Andrew Heffernan op de website van TeamNL.
Het Nederlandse team bestaat uit Janneke Boonzaaijer, Sanne de Jong en Raf Kooremans.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'