TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij het paleis van Versailles vindt de ontknoping plaats van het olympisch eventingtoernooi. Dit bestaat uit drie onderdelen en wordt daarom ook wel ‘de triatlon van de paardensport’ genoemd. Na dressuur en de terreinproef valt de definitieve beslissing in het springen.
Voor het laatste olympisch succes van Nederland op dit onderdeel moeten we terug naar de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Charles Pahud de Mortanges en Dolf van der Voort van Zijp pakten toen medailles.
De kans dat de drie Nederlandse combinaties die nu meedoen in Parijs met een plak naar huis gaan, is niet groot. “Mijn doel is het behalen van een topzesklassering met het team en ik heb het vertrouwen dat deze ruiters dat kunnen”, zegt bondscoach Andrew Heffernan op de website van TeamNL.
Het Nederlandse team bestaat uit Janneke Boonzaaijer, Sanne de Jong en Raf Kooremans.
De streamingtip van de week: BASTA op Videoland
11:41Pierre van Hooijdonk stopt als vaste analist bij NOS Sport
11:17Zorg uit Handen maakt comeback op televisie: dit is de startdatum
11:14Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien