TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij het paleis van Versailles vindt de ontknoping plaats van het olympisch eventingtoernooi. Dit bestaat uit drie onderdelen en wordt daarom ook wel ‘de triatlon van de paardensport’ genoemd. Na dressuur en de terreinproef valt de definitieve beslissing in het springen.
Voor het laatste olympisch succes van Nederland op dit onderdeel moeten we terug naar de jaren 20 en 30 van de vorige eeuw. Charles Pahud de Mortanges en Dolf van der Voort van Zijp pakten toen medailles.
De kans dat de drie Nederlandse combinaties die nu meedoen in Parijs met een plak naar huis gaan, is niet groot. “Mijn doel is het behalen van een topzesklassering met het team en ik heb het vertrouwen dat deze ruiters dat kunnen”, zegt bondscoach Andrew Heffernan op de website van TeamNL.
Het Nederlandse team bestaat uit Janneke Boonzaaijer, Sanne de Jong en Raf Kooremans.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?