Sport
Slotonderdelen op de meerkamp in Tokio

Voor een relatief klein atletiekland heeft Nederland opvallend veel talent op de 400 meter. Lisanne de Witte en Lieke Klaver zijn Europese top, terwijl Femke Bol de wereld versteld doet staan op de 400 meter horden. Dat onderdeel is achter de rug, dus voegt Bol zich als extra troef bij het estafetteteam. De voorronden van de 4x400 meter moeten de Nederlandse vrouwen vandaag eenvoudig overleven, het is vooral warmdraaien voor de finale van zaterdag.
Gebroederlijk in de armen
Klopt de afstemming, gaan de wissels goed, dan doet het team mee om de prijzen. Verder in de middag aandacht voor de laatste disciplines op de meerkamp. De vrouwen eindigen met de 800 meter, de mannen lopen 1500 meter. Dan zit een zwaar toernooi erop en vallen de atleten elkaar steevast gebroederlijk in de armen.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Dionne Stax is klaar voor een gloednieuw seizoen Van Onschatbare Waarde
Het zevende seizoen van Van Onschatbare Waarde opent met Lodewijk, die een fors bedrag wil ontvangen voor een zeventiende-eeuws schilderij. Misschien verkoopt hij het wel aan de nieuwe experts: de samenwerkende broers Sebastiaan en Roeland Kramer.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:51Natasja Froger zoekt kandidaten voor Bonje met de Buren
10:25BNNVARA deelt eerste beelden van komische nieuwe dramaserie BODEM
10:00Dionne Stax en expert Bianca Frölich vertellen alles over nieuw seizoen Van Onschatbare Waarde
09:30De TV van gisteren: Chateau Meiland gaat weer flink over de tong
06:47Vanavond op TV: Keuringsdienst van waarde, Urk!, Fast & Furious 9