TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een goed gesprek (via de video) tussen de Japanse premier Abe, de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité en wat andere hoge piefen, was de kogel door de kerk. Dit is de vierde keer in de geschiedenis dat de Olympische Spelen niet doorgaan. De eerste drie keer kwam dat door wereldoorlogen: 1916, 1940 en 1944. In 1940 zouden de Spelen ook door Japan worden georganiseerd.
De laatste dagen werd de roep om de Olympische Spelen te verplaatsen steeds groter. Canada en Australië hadden zich al afgemeld, mochten de Spelen toch doorgaan op 24 juni. Beide landen vonden dat er geen sprake meer kon zijn van eerlijke Olympische Spelen omdat de atleten zich niet goed kunnen voorbereiden.
Het uitstel levert wel de nodige praktische problemen op. Zo zijn de nieuw gebouwde flats in Tokio waar de sporters moesten worden ondergebracht al verkocht aan Japanners die er meteen na de Olympische Spelen zouden gaan wonen. Ook veel sponsors verliezen bakken met geld door het uitstel.
Komende week in GTST: Frigide feestdagen en de beschonken bepoteling
00:01Deze kandidaten maken het deelnemersveld van No Way Back VIPS 2026 compleet
20:30Kijkers diep ontroerd door allerlaatste Oogappels: 'De cirkel is rond'
19:00Ook Cornald Maas slaat het Eurovisie Songfestival 2026 over als commentator
15:56De streamingtip van de week: One Battle After Another