TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de laatste vier edities ging de winst op de 1500 meter naar Nederland, waarvan twee maal met een juichende Ireen Wüst die nu bij de NOS schaatscommentaar geeft.
De grootste kanshebber om die reeks voort te zetten, leek Joy Beune. De wereldkampioen reed de beste seizoenstijd op deze afstand, maar wist zich niet te kwalificeren. Marijke Groenewoud, Antoinette Rijpma-de Jong en Femke Kok houden de Nederlandse eer hoog.
Grote concurrent is de Japanse Miho Takagi die in olympisch verband al twee keer tweede werd op deze afstand. Andere kanshebbers zijn de Noorse Ragne Wiklund en de Kazachse Nadezjda Morozova.
De 1500 meter schaatsen (v) zie je op vrijdag 20 februari 2026 rond 16:30 uur op NPO 1, Eurosport en HBO Max.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is