TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de glorieuze overwinning op Roemenië mag het Nederlands elftal vanavond weer aan de bak. Turkije is tijdens de kwartfinale van het EK voetbal de volgende tegenstander en daar kunnen we veel passie en vuur van verwachten.
De overwinning op Roemenië had Oranje (en de rest van Nederland) even nodig. Natuurlijk niet alleen om door te gaan dit EK, maar ook het zelfvertrouwen van het team kreeg weer een flinke boost na de verloren wedstrijd daarvoor tegen Oostenrijk. Tegen Roemenië liet het Nederlands elftal eindelijk zien dat ze een hecht team zijn en inmiddels perfect op elkaar ingespeeld. De wilskracht en het spel liet zien dat Nederland zeker een van de favorietenrollen heeft aangenomen.
Alleen dan moet het vanavond eerst Turkije zien te verslaan. De Turken versloegen Oostenrijk in de achtste finale. En waar Nederland veel moeite had de Oostenrijkers te verslaan, lukte het de Turken met overmacht. Het is dus flink oppassen vanavond. De Turken staan bekend om hun passievolle spel en geven nooit op. Wat weer een meevaller is, is dat Ismail Yüksek en oud-Feyenoorder Orkun Kökçü ontbreken vanwege een schorsing.
Eerdere ontmoetingen tussen Nederland en Turkije leverde veel doelpunten op. Zo won Turkije drie jaar geleden nog met 4-2 van Oranje, terwijl niet veel later Nederland de Turken helemaal wegspeelde met 6-1. De verwachting is dan ook dan er veel doelpunten gaan vallen vanavond.
Je ziet Nederland - Turkije op zaterdag 6 juli om 21:00 uur op NPO 1.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg
08:26Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’