TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Portugal heeft even een flinke dreun te verwerken gehad na het verlies tegen Georgië. Inmiddels hebben ze zich weer herpakt en maken ze zich op voor de achtste finale tegen Slovenië tijdens het EK voetbal.
Het was waarschijnlijk toch even slikken voor veel Portugezen toen ze zagen dat ze aardig van de mat werden gespeeld door EK-debutant Georgië. Portugal was dan weliswaar al geplaatst voor de knock-out fase, maar achteroverleunen was er zeker niet bij de laatste wedstrijd. De Georgiërs moesten winnen om zich ook te plaatsen en met hun aanvallende spel lukte het ook nog.
Hopelijk is Portugal inmiddels van de schrik bekomen, want de volgende tegenstander staat alweer klaar. Dit keer is het Slovenië. Het land is een outsider voor de titel, want in het verleden kwamen ze niet verder dan de groepsfase. Wat Slovenië dan weer wel heeft is de getalenteerde spits Benjamin Sesko. Gescoord heeft hij nog niet dit EK, maar hij is wel iemand die de Portugezen zeker in de gaten moeten houden.
Bijzonder is dat Portugal en Slovenië elkaar slechts één keer eerder hebben ontmoet en dat is nog maar drie maanden geleden tijdens een oefenwedstrijd. Slovenië won verrassend met 2-0, dus de Portugezen gaan hun koppie erbij houden dit vanavond.
Je ziet Portugal - Slovenië op maandag 1 juli om 21:00 uur op NPO 1.
De TV van gisteren: 2 voor 12 laat concurrentie weer achter zich
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Oh, wat een jaar!, Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
16:09Nieuw seizoen The Grannies van Amsterdam binnenkort te streamen bij NPO Start
15:23Marco Schuitmaker verovert Duitsland én legt alles vast voor realityserie (video)
13:22Wim Kieft wordt vaste duider bij NOS Studio Voetbal