TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Portugal heeft even een flinke dreun te verwerken gehad na het verlies tegen Georgië. Inmiddels hebben ze zich weer herpakt en maken ze zich op voor de achtste finale tegen Slovenië tijdens het EK voetbal.
Het was waarschijnlijk toch even slikken voor veel Portugezen toen ze zagen dat ze aardig van de mat werden gespeeld door EK-debutant Georgië. Portugal was dan weliswaar al geplaatst voor de knock-out fase, maar achteroverleunen was er zeker niet bij de laatste wedstrijd. De Georgiërs moesten winnen om zich ook te plaatsen en met hun aanvallende spel lukte het ook nog.
Hopelijk is Portugal inmiddels van de schrik bekomen, want de volgende tegenstander staat alweer klaar. Dit keer is het Slovenië. Het land is een outsider voor de titel, want in het verleden kwamen ze niet verder dan de groepsfase. Wat Slovenië dan weer wel heeft is de getalenteerde spits Benjamin Sesko. Gescoord heeft hij nog niet dit EK, maar hij is wel iemand die de Portugezen zeker in de gaten moeten houden.
Bijzonder is dat Portugal en Slovenië elkaar slechts één keer eerder hebben ontmoet en dat is nog maar drie maanden geleden tijdens een oefenwedstrijd. Slovenië won verrassend met 2-0, dus de Portugezen gaan hun koppie erbij houden dit vanavond.
Je ziet Portugal - Slovenië op maandag 1 juli om 21:00 uur op NPO 1.
Daan Schuurmans bevestigt vierde seizoen Het verhaal van Nederland
06:47Vanavond op TV: Blauw bloed, The tribute: Battle of the bands, Monsters vs. Aliens
21:37Vrienden en familie nemen afscheid van Manuëla Kemp in Amsterdam
20:49Kijkers verdeeld over nieuwe show The Headliner: 'The Voice of Holland was beter'
20:19Kijkers genieten van boeren-rockster Jorieke in The Headliner: 'Uniek!'