TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook de shorttrack-vrouwen komen in actie op het onderdeel aflossing.
Na alle shorttrack successen de afgelopen dagen, kunnen er vandaag weer een paar medailles verdiend worden. Zowel bij de vrouwen als de mannen (met Jens van 't Wout). Het is in ieder geval een mooi avondvullend programma.
* 20:15 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, kwartfinales: mogelijk met Jens van 't Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
* 20:42 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, halve finales: mogelijk met Jens van ’t Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
* 20:59 uur - Shorttrack, aflossing vrouwen, finale: mogelijk met Nederland
* 21:29 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, finale: mogelijk met Jens van ’t Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man