TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Ook de shorttrack-vrouwen komen in actie op het onderdeel aflossing.
Na alle shorttrack successen de afgelopen dagen, kunnen er vandaag weer een paar medailles verdiend worden. Zowel bij de vrouwen als de mannen (met Jens van 't Wout). Het is in ieder geval een mooi avondvullend programma.
* 20:15 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, kwartfinales: mogelijk met Jens van 't Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
* 20:42 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, halve finales: mogelijk met Jens van ’t Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
* 20:59 uur - Shorttrack, aflossing vrouwen, finale: mogelijk met Nederland
* 21:29 uur - Shorttrack, 500 meter mannen, finale: mogelijk met Jens van ’t Wout, Melle van ’t Wout en Teun Boer
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland