TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Zet een goede stoel klaar, een kratje bier koud en haal wat zakken chips, want dit weekend is er zoveel goede sport op televisie te zien dat je eigenlijk niks anders hoeft te kijken. Wat denk je van Feyenoord-PSV, AZ-Ajax, Rico in de ring, The Masters darts, schaatsen en het WK Veldrijden? Veel kijkplezier!
Rico Verhoeven zou zaterdagavond zijn wereldtitel kickboksen verdedigen tegen Jamal Ben Saddik. De Belg moest echter met een blessure opgeven, waardoor Rico nog steeds de wereldkampioen blijft. Die kans was overigens vrij groot, want ‘The king of kickboxing’ verdedigde het eremetaal al tien keer met succes.
Om de vechtsportfans niet in de kou te laten staan, organiseerde Glory een mini-toernooi tijdens Glory 77. Hesdy Gerges nam de opengevallen plek van Ben Saddik in tegen Rico en mocht Verhoeven winnen, komt hij later op de avond nog een keer in actie tegen de winnaar van het duel Levi Rigters vs. Tarik Khbabez.
De gevechten zijn helaas niet live op televisie te zien, maar als je een kijkcode koopt via www.spiketv.nl kun je voor 20 piek genieten van al het sportgeweld van de heren op zaterdagavond.
Zo kijk je Rico versus Hesdy bij Spike
In de Eredivisie is het Super Zondag. Op zondag 31 januari nemen grootmachten Feyenoord en PSV het om 14.30 uur tegen elkaar op in Rotterdam. De thuisploeg zint op revanche na de midweekse smadelijke nederlaag bij SC Heerenveen (3-0), terwijl de Eindhovenaren bij winst de druk op koploper Ajax opvoeren. De Amsterdammers komen namelijk later in actie in Alkmaar tegen AZ. In de strijd om de KNVB beker won Ajax vorige week nog met 0-1 van AZ, waarna de Alkmaarders met een 2-3 overwinning bij Feyenoord de nare smaak wegspoelden. Die nare smaak kwam deze week echter weer terug door een 0-1 verlies tegen FC Utrecht.
Feyenoord – PSV zie je zondag om 14.30 uur op ESPN2.
AZ – Ajax is vanaf 16.45 uur te zien op ESPN2.
De samenvattingen van beide duels zie je bij Studio Sport op NPO1.
Na het WK begin januari komen dit weekeinde de wereldtoppers van het darts traditiegetrouw weer in actie. Onder anderen wereldkampioen Gerwyn Price, runner-up Gary Anderson en de Nederlanders Michael van Gerwen en Jeffrey de Zwaan maken hun opwachting in Milton Keynes.
Als dartsliefhebber moet je wel even goed in je agenda zetten wanneer je het darts kan volgen op RTL7. Op vrijdag- en zaterdagavond kan je namelijk pas vanaf ongeveer 22.25 uur genieten van de pijltjesgooiende kanonnen. Op zondag zijn de wedstrijden – de halve finale en de eindstrijd – wel in zijn geheel op het open net te zien. Als je de rest van de wedstrijden wel wil kijken, moet je een Videoland-abonnement hebben.
The Masters kijk je live op Videoland en zondag vanaf 18.55 uur live op RTL7.
Nadat de schaatsers vorige week de eerste World Cup reden in Heerenveen, staat dit weekend de tweede ronde in die competitie op het programma. En er doen nogal wat Nederlanders mee!
Vorige week won Femke Kok twee keer de 500 meter in Heerenveen, Thomas Krol liet iedereen zijn hielen zien op de 1.000 meter en schaatsten Patrick Roest en Irene Schouten op respectievelijk de 5.000 en 3.000 meter een baanrecord. Dit weekeinde komen de schaatstoppers weer in actie in Friesland.
Vrijdag staan de ploegenachtervolgingen (mannen/vrouwen) en de massastarts (halve finales, mannen/vrouwen) op de rol. Zaterdag komen de mannen en vrouwen in actie op de 1500 meter, de 500 meter en worden de finales van de massastarts verreden. Het schaatsweekend wordt zondag afgesloten met de tweede 500 meter (mannen/vrouwen), 3.000 meter voor vrouwen, 5.000 meter voor mannen en de 1.000 meter (mannen/vrouwen).
Op de website van de NOS is het schaatsspektakel live te volgen.
Op televisie is zaterdag vanaf 14.00 uur het schaatsen live te volgen.
Op zondag begint de uitzending om 13.25 uur.
Wie mag zich een jaar lang wereldkampioen veldrijden noemen? Die prestigieuze prijs staat zaterdag 30 januari op het spel tijdens het WK Veldrijden in het Belgische Oostende.
Voorafgaand aan het WK Veldrijden lijkt het een strijd te worden tussen de Nederlander Mathieu van der Poel en de Belg Wout van Aert. De kemphanen domineren al het gehele seizoen het veldrijden en wisselen elkaar zo af en toe af op de hoogste trede van het podium.
Van Aert won vorige week in Overijse, maar na afloop zei hij dat Van der Poel de grote favoriet is voor de wereldtitel. Vorig jaar won de Nederlander nog het WK. Wie wint er zaterdag in Oostende?
Het WK Veldrijden zie je zaterdag 31 januari om 15.00 uur live op Eurosport.
Bij de Belg is het ook te zien via Sporza (Één).
Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker
11:26Anouk laat van zich horen bij VI: 'Ik moet kaarten verkopen'
11:07RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling