TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog een kleine twee weken en dan trappen de gastlanden Nieuw-Zeeland en Australië het WK voetbal voor vrouwen af. Nieuw-Zeeland doet dat tegen Noorwegen, terwijl de Australische vrouwen het opnemen tegen Ierland.
Road to FIFA Women's World Cup 2023 introduceert deze beide landen, de speelsteden en andere hoofdrolspelers op dit eindtoernooi. Uiteraard is ook het Nederlands elftal - dat onder leiding staat van bondscoach Andries Jonker - van de partij.
De OranjeLeeuwinnen zitten in de poule met Portugal, Vietnam en de Verenigde Staten. De Amerikanen zijn volgens de wedkantoren favoriet, terwijl Nederland geldt als een belangrijke outsider. De ploeg van Jonker speelt de drie groepsduels in Nieuw-Zeeland: twee in Dunedin en een in Wellington.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'