TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nog een kleine twee weken en dan trappen de gastlanden Nieuw-Zeeland en Australië het WK voetbal voor vrouwen af. Nieuw-Zeeland doet dat tegen Noorwegen, terwijl de Australische vrouwen het opnemen tegen Ierland.
Road to FIFA Women's World Cup 2023 introduceert deze beide landen, de speelsteden en andere hoofdrolspelers op dit eindtoernooi. Uiteraard is ook het Nederlands elftal - dat onder leiding staat van bondscoach Andries Jonker - van de partij.
De OranjeLeeuwinnen zitten in de poule met Portugal, Vietnam en de Verenigde Staten. De Amerikanen zijn volgens de wedkantoren favoriet, terwijl Nederland geldt als een belangrijke outsider. De ploeg van Jonker speelt de drie groepsduels in Nieuw-Zeeland: twee in Dunedin en een in Wellington.
Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt
09:58Op deze datum zie je de finale van Wie Is de Mol? 2026
09:46De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me