TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De darters die dit seizoen het meeste prijzengeld met hun pijltjes bij elkaar hebben gegooid tijdens de verschillende Players Championship-toernooien, mogen strijden om de titel bij het European Championship. Titelverdediger is de Schot Peter Wright: hij versloeg James Wade vorig jaar overtuigend in de finale. De darters is er alles aan gelegen om te presteren in het Oostenrijkse Salzburg, want er staat een half miljoen euro aan prijzengeld op het spel.
Michael van Gerwen weet hoe het is om de European Championship op zijn naam te schrijven. De sloopkogel uit Vlijmen wist het toernooi in 2014, 2015, 2016 en 2017 te winnen. Phil Taylor is met vier overwinningen nog altijd de recordhouder qua aantal Europese titels. Kan Van Gerwen op gelijke hoogte komen met de Engelsman?
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven