TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een heerlijk toetje aan het einde van het jaar: de World Darts Championship. Een kleine drie weken darts op het hoogste niveau in Alexandra Palace in Londen.
Vanzelfsprekend ook dit jaar weer met een grote Nederlandse afvaardiging, onder wie de verrassing van de vorige editie: Dirk van Duijvenbode, artiestennaam ‘Aubergenius’. Hij bereikte de kwartfinales, waarin hij verloor van de latere finalist Gary Anderson. Met zijn fantastische spel en open interviews veroverde hij het hart van veel televisiekijkers.
Ook Michael van Gerwen drong door tot de laatste acht, en ook hij vond daar zijn waterloo. Raymond van Barneveld heeft al meerdere keren aangegeven te stoppen met darten, maar - verrassing of niet - hij is er ook weer bij in Londen. De resultaten van de Hagenees sinds zijn comeback zijn ruim voldoende voor plaatsing.
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild