TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een heerlijk toetje aan het einde van het jaar: de World Darts Championship. Een kleine drie weken darts op het hoogste niveau in Alexandra Palace in Londen.
Vanzelfsprekend ook dit jaar weer met een grote Nederlandse afvaardiging, onder wie de verrassing van de vorige editie: Dirk van Duijvenbode, artiestennaam ‘Aubergenius’. Hij bereikte de kwartfinales, waarin hij verloor van de latere finalist Gary Anderson. Met zijn fantastische spel en open interviews veroverde hij het hart van veel televisiekijkers.
Ook Michael van Gerwen drong door tot de laatste acht, en ook hij vond daar zijn waterloo. Raymond van Barneveld heeft al meerdere keren aangegeven te stoppen met darten, maar - verrassing of niet - hij is er ook weer bij in Londen. De resultaten van de Hagenees sinds zijn comeback zijn ruim voldoende voor plaatsing.
Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen
16:15'Blauw jubileum' op afstand: Antoin Peeters viert mijlpaal tijdens burn-out
15:35'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'