TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 7 zendt het treffen tussen Willem II en en FC Progrès Niederkorn uit op woensdag 16 september.
Zowel RTL 7 als FOX Sports beschikken over de uitzendrechten van de Europa League. RTL laat echter weten de matches tijdens de tweede voorrondes voor hun rekening te nemen. Ook dit seizoen is het aan RTL-gezichten Bart Nolles en Simon Zijlemans om de wedstrijden te analyseren, vergezeld door diverse oud-spelers en andere voetbalkenners. Voor het Willem II-duel schuiven Jan Boskamp en Theo Janssen aan.
Er hangt heel wat van het duel af: de UEFA heeft in het kader van de coronamaatregelen besloten dat er dit seizoen slechts één wedstrijd gespeeld wordt om te bepalen wie door mag naar de derde ronde. Bij een eventueel gelijkspel wordt er tweemaal verlengd en desnoods via strafschoppen bepaald wie de winnaar is. In de derde ronde wacht óf het Schotse Rangers FC óf de Lincoln Red Imps van Gibraltar.
De Europa League-wedstrijd start om 18.30 uur op RTL 7, de voorbeschouwing is al om 18.00 uur te zien.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: โSanne stak er met kop en schouders bovenuitโ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: โHet was een projectโ
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside