TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de slotdag van de EK schaatsen in Thialf zijn alleen de allrounders nog over. Traditiegetrouw eindigt hun toernooi met de langste afstand. Bij de mannen levert dat vast een mooi gevecht op tussen de Nederlandse afvaardiging en Davide Ghiotto op de 10 kilometer. En onze landgenoten zijn gewaarschuwd: de Italiaan is tweevoudig wereldkampioen op de 10 km én reed dit seizoen een officieus wereldrecord.
De vrouwen besluiten hun vierkamp met de 5 kilometer. Eerder zouden we hebben gezegd dat Marijke Groenewoud de vrouw is om naar uit te zien. Deze alleskunner op de schaats won namelijk eerder al marathons, massastarts en twee jaar geleden zelfs nog EK-brons bij de allrounders. Maar helaas is het haar niet gelukt om zich te plaatsen. De ogen zijn dus nu gericht op Antoinette Rijpma de Jong, Joy Beune en Merel Conijn.
Schaatsen: EK Allround & Sprint is op zondag 12 januari 2025 vanaf 13:15 uur te zien bij NOS op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'