TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Er zijn van die tradities die onlosmakelijk zijn verbonden met Nieuwjaarsdag. Naast koude oliebollen eten en kijken naar het skispringen in Garmisch-Partenkirchen, zijn ook de Nederlandse kampioenschappen marathonschaatsen inmiddels vaste prik op 1 januari.
De vrouwen openen het bal in Thialf, met een wedstrijd van honderd ronden. Dat lijkt een lange zit, maar marathonschaatsen kan behoorlijk spectaculair zijn. Zeker als Marijke Groenewoud het op haar heupen heeft. Na het stoppen van Irene Schouten, die de laatste acht jaar kampioen werd, is Groenewoud de nieuwe koningin van het marathonijs. Kan iemand haar vanmiddag verslaan?
Om 15.30 uur beginnen de mannen aan hun 150 ronden. Evert Hoolwerf, de kampioen van twee jaar geleden, is daar een van de favorieten.
De NK Marathonschaatsen zie je op woensdag 1 januari 2025 vanaf 15:30 uur bij NOS op NPO 1.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd