TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tijmen Snel deed zijn naam eer aan bij het wereldbekerkwalificatietoernooi, eerder deze maand in Heerenveen. Op de 1500 meter snelde hij in een tijd van 1.45,31 verrassend naar de winst en mag zich nu bij de World Cup in Peking meten grootheden als de Amerikaanse wereldkampioen Jordan Stolz en de Chinees Zhongyan Ning.
De 26-jarige Snel ziet de komende wedstrijden met vertrouwen tegemoet. Dit heeft met name te maken met het nieuwe elan van zijn ploeg Essent, zo vertelt hij op de KNSB-website.
"Het is anders dan vorig jaar. Er heerst een bepaalde positiviteit bij hetgeen we doen en waar we met z’n allen achter staan. We trekken meer samen op, ook met de allrounders, waardoor er automatisch meer contact ontstaat. Dat mist zijn uitwerking niet."
De Wereldbekerschaatsen in Peking zie je op 29 november 2024 vanaf 16:10 uur bij NOS op NPO 1.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan