TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op voorhand leek de kans voor Zwitserland op een goed resultaat deze zomer niet zo groot in de poule met Duitsland. Maar met een eerste overwinning op zak beginnen de Zwitsers met veel zelfvertrouwen aan de wedstrijd tegen Schotland.
Schotland daarentegen kreeg een flink klap te verduren in het openingsduel van het EK voetbal tegen Duitsland. Die Mannschaft won met 5-1 van de Schotten, dus Schotland moet vandaag punten pakken tegen Zwitserland wil het zich nog kwalificeren voor de achtste finales.
Bondscoach Murat Yakin kan wel rekenen op een sterke defensie. Hij heeft met Gregor Kobel en Yann Sommer de beschikking over twee topkeepers en met Manuel Akanji is er een topverdediger van Manchester City aanwezig. Tegen de Schotten - die de eerste wedstrijd met 5-1 verloren van Duitsland - is een goed resultaat gewenst.
Duitsland speelt vandaag tegen Hongarije. Outsider Kroatië en Albanië uit poule B maken het schema van de dag compleet.
EK Voetbal: Schotland - Zwitserland is op woensdag 19 juni om 21:00 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Het echte leven in de dierentuin, Soko Potsdam, Sonic the Hedgehog
21:51Programma bereikt kookpunt: Verrader steekt 'dolk' in rug van medeverrader
19:12Bertrie Wierenga keert niet terug als Shanti in Goede Tijden, Slechte Tijden
16:47Oos Kesbeke over overlijden 'maatje' Jonnie Boer: 'We hadden bijna elke dag contact'
14:05Wesley Sneijder en Wim Kieft strijden tegen kilo's in nieuw programma Nog Eén Keer Fit