TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Wereldbeker gaat verder met de derde wedstrijdronde in Almaty, Kazachstan.
De meest recente Wereldbekerdag is er eentje waarop Team NL wil voortborduren. In Salt Lake City pakten Xandra Velzeboer, Jens van 't Wout en Suzanne Schulting alle drie het goud en Velzeboer en Schulting reden zelfs een wereldrecord. Alleen tijdens de relay bij de vrouwen ging het mis door een onfortuinlijke val van Velzeboer.
De prestaties van Jens van 't Wout zijn verrassend te noemen. Hij is met zijn 21 jaar een nieuw gezicht en op de Olympische Winterspelen wist hij geen medailles te behalen. In Salt Lake City verbaasde hij echter vriend en vijand door niet alleen goud op de 1500 meter, maar ook op de 500 meter te pakken. Dat waren meteen zijn eerste gouden medailles ooit.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
