TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Wereldbeker gaat verder met de derde wedstrijdronde in Almaty, Kazachstan.
De meest recente Wereldbekerdag is er eentje waarop Team NL wil voortborduren. In Salt Lake City pakten Xandra Velzeboer, Jens van 't Wout en Suzanne Schulting alle drie het goud en Velzeboer en Schulting reden zelfs een wereldrecord. Alleen tijdens de relay bij de vrouwen ging het mis door een onfortuinlijke val van Velzeboer.
De prestaties van Jens van 't Wout zijn verrassend te noemen. Hij is met zijn 21 jaar een nieuw gezicht en op de Olympische Winterspelen wist hij geen medailles te behalen. In Salt Lake City verbaasde hij echter vriend en vijand door niet alleen goud op de 1500 meter, maar ook op de 500 meter te pakken. Dat waren meteen zijn eerste gouden medailles ooit.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino